noderigi! iznem atslegu un neviens neaiztiks. :)
1 Fénykép • 20. ápr 2012 14:53
Ofisa darbiniekiem noderēs! SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk ...Tovább
1 Fénykép • 20. ápr 2012 14:53
Ofisa darbiniekiem noderēs! SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk ...Tovább