Runā 04.05.2012
1 Fénykép • 4. máj 2012 16:55
- Halo vai psihiatriskā slimnīca?
- Jā, kas noticis?
- Mana sieva jūk prātā, pa istabu lido liels sarkans pūķis, bet viņa to neredz. 
1 Fénykép • 4. máj 2012 16:55
- Halo vai psihiatriskā slimnīca?
- Jā, kas noticis?
- Mana sieva jūk prātā, pa istabu lido liels sarkans pūķis, bet viņa to neredz. 