Latvijas koncerttūre pēc diviem mēnešiem sāksies Latgales vēstniecībā GORS. 10. solo albums un 10 koncertu cikls ar dziesmām no "Lecam pa vecam" un jaunā albuma "Man nav žēl". Modernais popbalets, lāzeru un 3D vizualizācijas un iespēja tikt pie jaunā CD ar autogrāfu un kopīgu selfijbildi. Gaidīšu Tevi kādā no koncertiem! Biļetes: http://ejuz.lv/qab
#ManNavŽēl #Dievgosniņa #ZiņģeParMīlu #RutulisTūre #LecamPaJaunam

előző94. ennyiből: 298következő

Csirip képek

Feltöltötte: Normunds Rutulis 14. júl 2019 22:21

2 felhasználó -nak tetszik

A zenész további albumai