lai tu varetu skola pagulet :)
1 Fénykép • 10. febr 2012 16:52
JA PATĪK, SPIED - "MAN PATĪK"!
UN PIESAKIES PAR SEKOTĀJU:
http://www.draugiem.lv/tuktuk/
http://www.draugiem.lv/tuktuk/
http://www.draugiem.lv/tuktuk/
1 Fénykép • 10. febr 2012 16:52
JA PATĪK, SPIED - "MAN PATĪK"!
UN PIESAKIES PAR SEKOTĀJU:
http://www.draugiem.lv/tuktuk/
http://www.draugiem.lv/tuktuk/
http://www.draugiem.lv/tuktuk/