runa 15.05.2012
1 Fénykép • 15. máj 2012 18:56
Priekš kam veikalos taisīt vairākas kases, ja strādā tikai viena?
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk
1 Fénykép • 15. máj 2012 18:56
Priekš kam veikalos taisīt vairākas kases, ja strādā tikai viena?
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk
SEKO MUMS - http://www.draugiem.lv/tuktuk